Каталог товарів

Chord Company

Товари не знайдені

Chord займається виробництвом виключно кабельної продукції і є одним з найвідоміших гравців на цьому ринку. Компанія була заснована Саллі Кеннеді в 1985 році в Уїлтшире, Англія, а командою аудіоінженерів з моменту створення Chord керує Найджел Фінн.

Філософія компанії проста: найголовніше — довговічність і якість продукції. Для цього використовуються такі ж прості засоби — продумана інженерна робота, використання найкращих матеріалів, повністю ручна збірка і строгий контроль якості. Кабелі завжди були для системи не аксесуаром, а важливою складовою частиною, а зараз, попри велику кількість вибору і технологій, підбір кабелю стає важливим як ніколи.

Типовий сучасний будинок став ворожий для сигналу через безліч електромагнітних перешкод. Кабелі Chord створені спеціально для того, щоб захищати сигнал від всіх можливих перешкод, наведень і спотворень. Ви можете не помічати цих перешкод, але ви точно помітите їх відсутність.

За останні 30 років досліджень, експериментів і близького співробітництва з деякими з кращих виробників обладнання призвели до того, що сьогодні кабелі і роз'єми Chord є одними з кращих в світі. Ультрасучасні технології і уважність до деталей при створенні кабелів Chord дозволяє виявити весь потенціал будь-якої Hi-Fi системи або домашнього кінотеатру.