Каталог товарів

Elac

Німецька компанія ELAC спеціалізується на дослідженнях звукових сигналів в повітряному і водному середовищі з 1926 року. Тоді це було оборонне підприємство, що займається виробництвом гідроакустики для підводних човнів. Лише з середини 60-х років слово ELAC почало асоціюватися з акустичними системами High End класу.

Сортувати по:
Фільтр
0 грн
19 999 грн
+199 грн донат iЗ покупки товару
донат для знищення руссні

Немає на складі

Швидке замовлення

У 2000 році для надточної збірки систем були залучені роботи, що сприяло стабільності якості, підвищення продуктивності та істотного зниження вартості виробів. Тому купити акустику ELAC можуть собі дозволити більшість користувачів. Клієнтами компанії ELAC є справжні цінителі високої якості звучання і це недаремно.

Продукція ELAC поєднує в собі інноваційні розробки, майстерність професіоналів і німецький консервативний підхід до контролю якості. Застосовуючи передові і дорогі технології, фахівці ELAC виробляють продукцію, яка має по-справжньому німецьку якістю і стоїть на щабель вище будь-якої апаратури, яка доступна звичайному користувачу. Жоден динамік не покидає підприємство без ретельного тестування. Тож не дивно, що акустичні системи цього виробника відзначені численними нагородами в різних країнах світу. Купити кращі моделі ELAC можна далеко за межами Європи.

Дизайн акустичних систем суворий і урочистий, тому напрошується порівняння з кафедральним собором. При цьому чіткість і елегантність ліній, відсутність яскравої обробки дозволять колонкам органічно вписатися в будь-який інтер'єр. Купити техніку ELAC в нашому магазині зручно і вигідно.

Німецька компанія ELAC Electroacustic GmbH була заснована в 1926 році і зараз є виробником висококласних акустичних систем, які в повній мірі відповідають поняттю «справжня німецька якість». Акустику ELAC відрізняють дорогі технології, розкішний строгий стиль, багатофункціональна конструкція, найкращі і сучасні матеріали і комплектуючі, ідеально підібрані деталі і висока ціна. Компанія не зупиняється на досягнутому і постійно йде вперед, перебуваючи в авангарді передових технологій. Виробничі активи компанії ELAC розташовані в німецькому місті Кіль. Співробітники компанії по праву пишаються тим, що майже всі вироби під брендом ELAC розробляються і виготовляються в самій Німеччині. Купити продукцію ELAC не складає труднощів - сьогодні на ринку представлений великий асортимент виробів під цим брендом. Ціна продукції ELAC залежить від моделі і комплектуючих деталей. А відгуки покупців про цю компанію завжди тільки найкращі.

Девіз компанії такий: "Наші вироби відрізняються якістю і технологіями, а не найнижчою ціною". Продукція ELAC призначена для тих любителів музики і кіно, які віддають перевагу найкращій і найбільш якісній акустичній системі відомої і престижної марки на базі самих передових і останніх технологій. Компанія ELAC є щасливим володарем величезної кількості патентів, а її інженери весь час знаходяться в пошуку досконалості, розробляючи нові технології, здатні помістити акустику ELAC в авангард Hi-Fi продукції. Сьогодні вироби під брендом ELAC - висококласні колонки для стереосистем і систем домашнього кінотеатру. Ця продукція отримала заслужене визнання в більш ніж 80 країнах світу. ELAC - це найсучасніші технології і власне, істинно німецьке виробництво з використанням роботів: вони здійснюють стовідсоткове доопрацювання динаміків і дозволяють забезпечити максимальну точність і ретельність виготовлення виробів, а також збільшити обсяги виробництва.

Компанія ELAC має довгу історію і міцні традиції високої якості продукції. Спочатку вона займалася розробкою і виробництвом гідроакустичних приладів для підводних човнів. У 1945 році ELAC зробила перший крок в освоєнні споживчої електроніки, і пару років тому був презентований перший вініловий програвач з ченджером дисків - W 1. Незабаром ELAC стає всесвітньо відомим і визнаним виробником споживчої електроніки і одним з лідерів по виготовленню вінілових програвачів. Була випущена революційна на той час стереофонічна головка звукознімача, а використана при її розробці запатентована технологія лягла в основу системи з рухомим магнітом (MM). Такі сучасні технології, як НЧ-динаміки типу "сендвіч" з комбінованою діафрагмою і унікальний стрічковий JET-твітер, і до цього дня приносять компанії ELAC заслужений успіх на ринку Німеччини і всього світу.

В середині 80-их років минулого століття компанія ELAC починає розробку акустичних систем і об'єднується з компанією AXIOM Elektroakustik GmbH. А розроблений незабаром всенаправленноий твіттер 4Pi дозволив компанії увійти до світової еліти виробників акустики. У 90-х роках ELAC представила на німецькому ринку і стала ексклюзивним дистриб'ютором таких знаменитих і відомих брендів, як Sony, Nakamichi і Fischer. В середині 90-их років ELAC купує всі права на створення твіттера J.E.T. у берлінської компанії A.R.E.S і модернізує його в значній мірі. З тих пір високочастотники JET стають невід'ємною частиною багатьох виробів компанії. Незабаром з'являються перші запатентовані компанією середньо- і низькочастотні динаміки з дифузором у вигляді алюмінієвого "сендвіча".

У новому столітті компанія ELAC успішно поєднує твіттер JET і середньочастотний динамік в єдину коаксіальну систему X-JET. Незабаром з'являються низькочастотні динаміки, створені за технологією LLD (Long Linear Drive), і легендарна 600-я серія акустики (її корпуси виготовлені з алюмінію і МДФ за гібридною технологією). Компанія починає постачати динаміки для головних німецьких виробників автомобілів. А коаксіальний динамік з можливістю настройки VX-JET відрізняється найвищою якістю звучання і дивовижною здатністю підлаштовуватися під будь-яке приміщення.