Каталог товарів

REL

На початку 1990-х Річард Лорд (Richard Lord) почав свої експерименти з басом. Він хотів отримати справжній бас у себе в кімнаті, але навіть найкращі акустичні системи не могли задовольнити бажання: великі колонки гуркотіли, в той час як маленькі колонки фізично не могли відтворити той бас, якого він добивався. Його ідея полягала в тому, що для відтворення басу необхідний окремий динамік, але не схожий на ті басовики, від яких він марно намагався домогтися справжнього басу. Революційний Stadium, що з'явився в 1992 році, сильно потряс скептично налаштовану аудіофільну еліту.

У своїх дослідженнях компанія виходить з того, що бас повинен бути басом, тому і сабвуфери під брендом REL покликані повною мірою його забезпечити з справжньою англійською скрупульозністю. Компанія REL Acoustics розташована в місті Брідженд (Bridgend) в Уельсі. А валлійці, як відомо, народ надзвичайно музичний з древніми пісенними традиціями. Відома британська точність і вимогливість до якості давно стали притчею і міцно увійшли в приказки. Тому можна з упевненістю сказати: сабвуфери REL є істинними "синами" свого народу і втілили в собі всі найкращі національні риси.

Сортувати по:
Фільтр
0 грн
149 099 грн
+1 490 грн донат iЗ покупки товару
донат для знищення руссні

Немає на складі

Швидке замовлення
0 грн
26 249 грн
+262 грн донат iЗ покупки товару
донат для знищення руссні

Немає на складі

Швидке замовлення
0 грн
85 429 грн
+854 грн донат iЗ покупки товару
донат для знищення руссні

Немає на складі

Швидке замовлення
0 грн
71 189 грн
+711 грн донат iЗ покупки товару
донат для знищення руссні

Немає на складі

Швидке замовлення
0 грн
47 459 грн
+474 грн донат iЗ покупки товару
донат для знищення руссні

Немає на складі

Швидке замовлення
0 грн
43 049 грн
+430 грн донат iЗ покупки товару
донат для знищення руссні

Немає на складі

0 грн
31 569 грн
+315 грн донат iЗ покупки товару
донат для знищення руссні

Немає на складі

Історія компанії REL Acoustics почалася порівняно недавно - 1 вересня 1990 року, коли Річард Лорд (Richard Lord) став проводити свої експерименти, прагнучи отримати справжній бас. Назву нової компанії він особливо не придумував, використавши для цього свої ініціали - R.E.L. Але навіть найкращі на той момент акустичні системи не могли здійснити його мрію: великі колонки тільки грюкали, а маленькі не дотягували до того басу, який він хотів відтворити. Лойд вважав, що для цього необхідний окремий динамік. І ось в 1992 році з'явився воістину революційний Stadium і відразу потряс вельми скептично налаштоване аудіофільне середовище, оскільки існуючі тоді системи для звичайних споживачів зовсім не шанували експерти в області Hi-Fi. Як істинний аудіофіл Річард Лорд передбачав створення нового покоління сабвуферних систем - спроектованих з урахуванням прийнятих в середовищі аудіофілів стандартів. Він вважав, що сабвуфери повинні природним чином вписуватися в будь-яку систему в будь-якому приміщенні і при цьому чисто відтворювати низькі частоти - природну і невід'ємну частину будь-якого музичного твору. І він знайшов ідеальне поєднання басового динаміка і окремого підсилювача. Успіх прийшов до Лорда після того, як він опублікував в журналі "Hi-Fi News" свою розробку сабвуфера, що стала дуже популярною. Це був його шанс, і Лорд його не упустив!

У 1992 році компанія REL Acoustics вже містилася на території площею 175 квадратних метрів, а в 1995 році перебралася в Бріджент. Річард Лорд і донині є директором, власником і головним конструктором компанії, виготовляє виключно сабвуфери. Така вузька спеціалізація допомагає компанії рухатися вперед семимильними кроками, постійно і на порядок обганяючи конкурентів. Сабвуфери REL розраховані на використання в стерео і в багатоканальній системі. Лорд вважає, що якісним сабвуфером можна назвати лише той, чия присутність в системі непомітна, але при його відключенні відразу ж змінюється звук - він стає неповним і нецікавим. Навіть самі висококласні динаміки не здатні в повній мірі якісно відтворювати низькі частоти - цю роль покликаний виконати сабвуфер. Продукція REL Acoustics чудово звучить і ідеально інтегрується абсолютно в будь-який комплект акустики, розширюючи таким чином частотний діапазон всієї системи і надаючи звуку дивовижну реалістичність і натуральність. Кожен сабвуфер REL має набір фірмових властивостей: висока якість, оригінальна конструкція, унікальні характеристики. Будь-який виріб під брендом REL - від невеликих бюджетних моделей до величезних топових - збирається повністю вручну і складається з ретельно відібраних і багато разів протестованих компонентів. Якість REL завжди незмінна!

На сьогоднішній день в модельному ряду сабвуферів REL є велика кількість моделей - будь-який бажаючий легко підбере для себе потрібний варіант. Крім того, чимало сабвуферів випускаються в декількох колірних варіантах - тому їх можна вписати абсолютно в будь-який інтер'єр. Сабвуфери REL з їх глибоким, чистим і надзвичайно потужним басом змусять грати по-іншому будь-яку систему. Всі вони мають дуже важливі для справжніх сабвуферів якості: реальний і надзвичайно глибокий бас, останні досягнення в цій галузі, чудове поєднання з будь-якою акустикою. Інтеграція сабвуфера REL в акустичну систему дозволяє принципово поліпшити якість її звучання. Ці сабвуфери виключають характерний для багатьох сабвуферів гуркіт, а електронна схема активного басового фільтра (ABC) дозволяє підлаштовувати REL в залежності від частоти всієї системи. Модельний ряд сабвуферів REL безперервно удосконалюється і доповнюється: з'явилася електронна настройка, розширилася палітра кольорів оздоблення корпусів. Таким чином, сабвуфери REL є найбільш ефективним варіантом, здатним в значній мірі поліпшити звучання як багатоканальної системи, так і стереосистеми.