Каталог товарів

Revel

Акустика фірми Revel досить нова марка в світі високоякісних акустичних систем. З самого початку цьому підприємству ставилося завдання виготовити найкращі в світі акустичні системи й, тим самим, підняти престиж Harman Group. Revel стартувала в 1996 році з капіталом в 1,5 мільярда доларів. На ній відразу було встановлено надсучасне обладнання.

Сортувати по:
Фільтр
0 грн
19 999 грн
+199 грн донат iЗ покупки товару
донат для знищення руссні

Немає на складі

Швидке замовлення

Американська компанія Revel була заснована в 1996 році з допомогою корпорації Harman Group, яка володіє різними компаніями, які випускають Hi-Fi системи. На даний момент компанія Revel виробляє широку лінійку аудіотехніки: вбудовану і всепогодну акустику, комплекти для домашніх кінотеатрів, звукові проектори та сабвуфери різної потужності з діапазоном цін від 500 до 20 000 доларів. Акустичні системи під брендом Revel дозволяють отримувати звук з найменшим спотворенням. Вироби Revel відрізняються як відмінною якістю, так і чудовим дизайном, який розробили художники іншої вхідної в Harman Group компанії - Madrigal Audio Labs. Купити продукцію Revel не складає труднощів - сьогодні на ринку представлений великий асортимент виробів під цим брендом. Ціна продукції Revel залежить від моделі і комплектуючих деталей. А відгуки покупців про компанію Revel тільки позитивні.

Вироби під брендом Revel були створені з нуля і покликані забезпечити приголомшливий звук і гідну роботу усієї системи домашнього кінотеатру. Для цього в компанії вирішили розробити серії акустики Ultima, Concerta, Performa і серію вбудованих моделей In-Walls. Спеціаліст з акустики Флойд Тул і конструктор Кевін Воукс спочатку отримали завдання - створити акустичні системи найвищого рівня і при цьому не економити на вартості матеріалів і обладнання. З цією метою були залучені провідні конструктори і вчені, а компанія виділила значні суми. В результаті в мінімальні терміни була створена серія акустичних систем Ultima, яка цілком відповідала запитам любителів музики. Якість і ціна моделей серії Ultima були на рівні провідних світових виробників, тому компанія прийняла рішення розширити число своїх споживачів. Незабаром з'явилася розгалужена мережа дистриб'юторів в США та інших країнах.

У 2005 році з'явилася серія Performa - за ціною вона була більш доступною, але при цьому змогла зберегти всі кращі особливості серії Ultima. Компанія Revel взяла курс на "демократизацію" своєї продукції, в результаті з'явилася Concerta, яка стала наступницею серії Performa. Акустичні системи цієї лінійки мали більш просту конструкцію, проте в них застосовувалися комплектуючі з попередньої серії - їх також використовували інші компанії, які входять в Harman Group. Акустика Revel допоможе прекрасно оснастити домашній кінотеатр і забезпечить ідеальне звучання системи. А дизайнери компанії створили дивовижно оригінальний дизайн. Моделі під брендом Revel чудово підійдуть за кольором до будь-якого інтер'єру. За допомогою навісних декоративних панелей можна легко змінити їх за кольором і формою. Компанії Revel в повній мірі використовує всі ресурси (унікальні технічні можливості і розробки) корпорації Harman International Industries, але при цьому зберігає свою незалежність. До створення продукції залучаються кращі дизайнери, інженери, технологи та експерти, які активно співпрацюють зі службами продажу і технічною підтримкою. При цьому велика увага приділяється тестуванню. Фахівці компанії не покладаються лише на власні відчуття при прослуховуванні, а створюють таку систему контролю звучання, яка є більш об'єктивною і допомагає в значній мірі поліпшити якість звуку. З цією метою компанія Revel розробила свою методику тестування техніки - так звані «подвійні сліпі» тести. Вони здійснюються в найсучасніших і обладнаних за останнім словом техніки лабораторіях, тому кожна модель під цим брендом звучить відмінно.