Каталог товарів

Донат

Категорії

Минув уже рік із початку повномасштабної війни росії проти України. Упродовж цього часу ми згуртували навколо себе чи не увесь цивілізований світ: у різних куточках земної кулі українці та громадяни інших країн докладають зусиль для перемоги демократії, свободи в усіх її проявах, захисту незалежності України – кожний на власному фронті.

Якщо Ви перейшли на цю сторінку, значить Ви побачили у нас на сайті слово "донат". Давайте спочатку роз'яснемо, що це таке. Якщо говорити простими словами, донат – це добровільна матеріальна допомога. Англійською словом donation можна описати будь-яку пожертву. Але до нас воно нещодавно прийшло з мережевого жаргону, тому ми «жертвуємо» на храми, а «донатим» – на ЗСУ.

Ми з великою гордістю оголошуємо про нову ініціативу, яка дає можливість Вам не тільки придбати наші товари, але й підтримати українську армію. Ми впроваджуємо новий алгоритм оформлення замовлення, який дозволить автоматично перераховувати % від суми замовлення на благодійну організацію "Вівчар", що допомагає військовим на передовій.

Також ми б хотіли зазначити, що всі донати, які ви бачите біля ціни товару, це тільки наша ініціатива. Ми не закладаємо вартість донату в ціну товару і не вимагаємо додаткової плати. Ми розуміємо, що кожен клієнт має різні можливості та бажання, тому ніколи не примушуємо доплачувати за донат. Ми впевнені, що кожен, хто вирішить придбати товари у нас та допомогти військовим, робить це з власної ініціативи та зі свого серця.

Як це працює?  

Якщо ви хочете придбати товари у нас та допомогти військовим, то вам необхідно виконати такі кроки:

  1. Оформити замовлення на нашому сайті.
  2. Обрати спосіб оплати, який вам зручний.
  3. Оплатити замовлення.
  4. Очікувати отримання товару.

Після отримання оплати, ми автоматично перераховуємо % від суми замовлення на рахунок благодійної організації "Вівчар". Це допоможе забезпечити військових всім необхідним на передовій - від захисного спорядження до продуктів харчування. Ми дуже пишаємось можливістю допомагати нашим військовим та сподіваємось, що Ви приєднаєтеся до нашої ініціативи. Кожен з Вас може зробити добру справу та підтримати тих, хто захищає нашу країну.

Дякуємо за вашу підтримку!

Пам’ятаємо та плекаємо в душі вдячність до кожного, хто віддав найважливіше за Незалежність – власне життя. Наразі ми, українці, переживаємо надважкі часи. Щодня в складних бойових умовах військові – чоловіки та жінки – відчайдушно виборюють волю для кожного з нас, для майбутніх поколінь. Медичні працівники творять дива, рятуючи життя воїнів і цивільних. Волонтери продовжують піклуватися про захисників і постраждалих унаслідок війни. Кожен українець у тилу, підтримуючи Збройні сили чи «енергетичний фронт», робить внесок у неминучу Перемогу.

Стійкість українського народу не залишає жодних сумнівів, що наша держава переможе у війні. Героїзм українців, патріотичність і незламний дух надихають весь світ! Наша сила – у єдності!

З Повагою,
команда Fragment.

( 85 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*