Каталог товарів

Зробіть гірлянди Twinkly основним джерелом енергоефективного освітлення!

Категорії
Зміст
  1. Енергоефективність Twinkly
  2. Розумне освітлення цілоріч
  3. Багатофункціональна завіса Twinkly Curtain RGBW 400
  4. Стрічка з розумними вогниками Twinkly Dots Lights RGB 200/400
  5. Класична, але барвиста гірлянда Twinkly Strings RGBW 600
  6. Настінні квадратні панелі Twinkly Squares
  7. Зверніть увагу!

Ефективне та економне освітлення – ключовий аспект сучасного життя. Зі зростанням світового споживання енергії, важливо звернути увагу на альтернативні рішення, які споживають менше електроенергії. LED-гірлянди Twinkly не тільки додають затишку, але й вирізняються високою енергоефективністю, що робить їх гідним еквівалентом основним джерелам освітлення.

Енергоефективність Twinkly

Гірлянди Twinkly з інноваційною технологією вдало поєднують яскраве світло, стильний дизайн та енергоефективність. Споживаючи значно менше електроенергії, якщо порівняти з традиційними лампами, світлодіодні гірлянди дадуть змогу зменшити витрати на освітлення. Це важливо як для домогосподарств, так і для підприємств, оскільки раціональне споживання електроенергії – запорука зменшення витрат та впливу на довкілля.

Розумне освітлення цілоріч

LED-гірлянди можуть бути актуальними незалежно від сезону завдяки своїй універсальності. Вони додадуть весняного, літнього, осіннього або зимового настрою, створюючи заспокійливу та казкову атмосферу в будь-яку пору року. Завдяки яскравим кольорам і різноманітним режимам світіння гірлянд Twinkly вдасться вишукано доповнити інтер’єр приміщення акцентами, що завжди будуть до душі.

Багатофункціональна завіса Twinkly Curtain RGBW 400

Завіса для дверей і вікон, фон для фотозони чи як стильний декоративний акцент в інтер’єрі – варіантів використання багато. З огляду на те, що розтягнутою завіса вкриває площу 3 × 2 м, вона може стати основним джерелом освітлення у вітальні або ігровій кімнаті. 400 LED-ламп достатньо, аби не вмикати гірлянду на максимальну потужність, ще більше заощаджуючи електроенергію.

Стрічка з розумними вогниками Twinkly Dots Lights RGB 200/400

Гнучка стрічка доступна завдовжки 10 і 20 м, оснащена 200 та 400 світлодіодами відповідно. Рішення на 10 м стане в пригоді, наприклад, на кухні: оздобивши стрічкою зону над стільницею, можна забезпечити рівномірне освітлення для комфортного приготування їжі. 20-метрова стрічка згодиться для декорування зони навколо трюмо, щоб отримати гарне освітлення навколо дзеркала. Twinkly Dots Lights гарантує гарне розсіяне світло без шкоди для зору.

Класична, але барвиста гірлянда Twinkly Strings RGBW 600

Гірлянда із чудовими характеристиками, як для класичної моделі: кількість світлодіодів – 600, довжина – 48 м! Із такою гірляндою легко створити декоративні акценти або ж хаотично розподілити її в кімнаті. Довжини та кількості ламп цілком достатньо, аби Twinkly Strings RGBW 600 слугувала як основне освітлення в приміщенні. Також варто зважати на колір стін і меблів: чим вони світліші, тим світліше буде в кімнаті.

Настінні квадратні панелі Twinkly Squares

Світлодіодні настінні панелі Twinkly Squares дуже актуально виглядатимуть у геймінг-кімнаті завдяки непересічному дизайну та унікальним можливостям. Склавши панелі в прямокутник, можна також зімітувати картину у вітальні, яка буде освітлювати кімнату водночас. Зображення або кольори на панелях можна змінювати будь-якої миті, створюючи в приміщенні відповідну атмосферу.

Зверніть увагу!

Усі пристрої Twinkly мають бути під’єднані до Wi-Fi-мережі, а для налаштування та керування ефектами зі смартфона/планшета використовується фірмовий застосунок Twinkly App. Це дає змогу об’єднувати в групу до 10 пристроїв з однаковим типом світлодіодів для реалізації ще більш неймовірних і яскравих сцен.

( 268 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*