Каталог товарів

В асортименті спрямовані антени 4Hawks

Категорії

Антени 4Hawks – це додаткові спрямовані антени, призначені для встановлення на безпілотні літальні апарати (БПЛА) таких виробників: DJI, Autel та Yuneec. Пристрої поліпшують якість передавання даних та забезпечують більший діапазон зв’язку між пультом керування та БПЛА.

Пристрої 4Hawks виготовлено в Польщі, вони вирізняються якісним виконанням. Кожну антену змонтовано вручну та протестовано для надійної роботи за будь-яких умов. Антени стануть у пригоді як аматорам, так і професійним пілотам, а також представникам вузькоспеціалізованих професій, зокрема відеооператорам або ж співробітникам силових структур та військовим.

Головні переваги антен 4Hawks

  • Збільшення дальності зв’язку: антени вирізняються підвищеною чутливістю, що дає змогу збільшити діапазон зв’язку між оператором та БПЛА.
  • Підвищена точність керування: антени 4Hawks дають змогу керувати БПЛА більш точно – це особливо актуально для промислових інспекцій, правоохоронних органів та військових, які можуть вести нагляд за підприємствами або здійснювати розвідку за небезпечних умов.
  • Зниження інтерференції: антени 4Hawks мають більш акцентовану діаграму направленості та вищий коефіцієнт підсилення за стандартну конфігурацію контролера, що забезпечує високий «імунітет» до зовнішньої інтерференції, завдяки чому гарантується стабільний зв’язок між БПЛА та оператором за різних умов, навіть у зонах бойових дій. Це особливо важливо для військових, які виконують завдання за важких умов із обмеженим зв’язком.
  • Безпека оператора: антени можна встановити на відстані (від 5 до 20 м) від оператора БПЛА за допомогою спеціальних кабелів, які йдуть в комплекті з деякими моделями 4Hawks, та доступні окремо для усіх інших моделей.
  • Готове рішення: усе необхідне для встановлення антени на контролер, доступне в комплекті. Набір містить саму антену, кронштейни кріплення та необхідні аксесуари для встановлення.
  • Зручна зміна кута нахилу антени: кут нахилу антени в вертикальній площині можна легко регулювати механічно, змінювати та фіксувати потрібне положення одним рухом.

Асортимент спрямованих антен 4Hawks вже доступний до замовлення. Також доступні кабелі подовжувачі на 5 та 20 метрів.

( 58 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*